طرح های لایه باز تقویم ۱۳۹۹

طراحی تقویم یکی از زمان بر ترین و مشکل ترین کارهای مربوط به طراحی می باشد. به همین دلیل بسیاری از دوستان صنف مربوط به چاپ و تبلیغات قادر به طراحی تقویم سال جدید نمی باشند.
از آنجا که وظیفه ذاتی وب سایت جهان گرافیک رفع مشکلات و سهولت دسترسی به منابع خام گرافیکی توسط شما عزیزان می باشد و تا کنون برای حل مشکل همکاران عزیز در زمینه های مختلف تمام تلاش خود را بکار برده است ، در زمینه طراحی تقویم نیز سعی شده است تا حدودی نسبت به رفع نیاز همکاران اقدام نماید .
واحد فروش آنلاین و دانلود تقویم سال ۱۳۹۸ با داشتن تیم طراحی مجرب و همچنین گروه پشتیبانی و نظارت بر درج صحیح و کامل مناسبت ها منطبق بر اطلاعات موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران بر آن است که فایل های دانلود تقویم ۹۸ لایه باز psd با کیفیت بالا را در اختیار شما مشتریان گرانقدر قرار دهد.
واحد فروش آنلاین و دانلود تقویم سال ۱۳۹۸ با توجه به کیفیت بالای فایل های دانلود تقویم ۹۸ ، طراحی منحصر به فرد و درج صحیح و کامل مناسبت ها ، صرفه جویی در وقت و هزینه + ظرافت و زیبایی در طراحی را برای طراحان ، کانون های تبلیغاتی و … به ارمغان می آورد.

صحت و دقت اطلاعات
صحت مطالب تقویم‌های طراحی شده در چندین مرحله، طبق اطلاعات درج شده در مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران و نیز شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی به صورت مجزا بررسی شده است تا ایرادات و اشکالات احتمالی رفع گردد.
تنوع و خلاقیت
در طراحی کلیه تقویم ها سعی شده علاوه بر رعایت اصول طراحی گرافیک ، با خلاقیت و ایده پردازی ، طرح های متنوع از نظر طرح ، رنگ و کاربرد ایجاد گردد. همچنین سعی شده از المان های مختلف ایرانی – اسلامی و بومی – محلی به طور مناسب استفاده گردد.
کیفیت بالای چاپ
تمامی تقویم ها با رزولوشن و کیفیت بسیار بالا طراحی گردیده است ، همچنین برای چاپ باکیفیت تقویم ها ، کلیه اصول چاپ همانند استفاده از رنگ‌های استاندارد و قراردادن رنگ‌های مشکی در کانال سیاه (K) ، طراحی بر پایه وکتور و… رعایت شده است.


جدول تقویم ۱۳۹۸

تقویم دیواری ۱۳۹۸ (تایپوگرافی)


تقویم دیواری ۱۳۹۸ (مشاغل)

تقویم دیواری ۱۳۹۸ (کودکانه)

تقویم دیواری ۱۳۹۸ (طبیعت)

تقویم رومیزی ۱۳۹۸

هر آنچه که باید درباره سال ۹۸ بدانید!

تذکر مهم !
تمامی تقویم ها مطابق با اطلاعات موجود در مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران و تقویم شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی طراحی و بررسی شده است . برای اطمینان بیشتر از عدم اشکال می توانید به لینک های زیر مراجعه و فایل pdf تقویم ۹۸ را دریافت و بررسی نمایید . قبل از چاپ ، اطلاعات تقویم را کامل بررسی کنید. در صورت بروز اشتباه در تقویم ، هیج مسئولیتی متوجه جهان گرافیک نمی باشد.

مرکز تقویم موسسه ژئوفیزیک دانشگاه تهران


شورای فرهنگ عمومی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی

حقوق صاحبان اثر
تمامی تقویم‌های طراحی شده توسط مجموعه «جهان گرافیک» برای انجام طراحی شخص شما می‌باشد و هرگونه اهداء ، فروش و یا دانلود رایگان آثار تولید شده توسط مجموعه جهان گرافیک ، مورد رضایت صاحبان اثر نیست و طبق ماده ۱۲ و ۲۵ قانون جرایم رایانه‌ای شامل مصادیق مجرمانه بوده و قابل پیگرد قانونی است.Telegram


Android


Instagram