دانلود نرم افزار کورل دراو CorelDRAW Graphics Suite 2018 v20.0.0.633

دانلود نرم افزار کورل دراو

CorelDRAW Graphics Suite نام مجموعه ای از بهترین ابزار های طراحی می باشد که توسط کمپانی بزرگ Corel برای کاربران تهیه شده است. در این نرم افزار طراحان حرفه ای می توانند با استفاده از ابزار های قدرتمند موجود طرح های مختلف با اشکال گوناگون را به راحتی طراحی نمایند. در نسخه جدید این نرم افزار ویژگی هایی نیز به منظور بهبود کارایی برنامه و افزایش کیفیت در نتیجه کار قرار داده شده است. orelDRAW Graphics Suite یک ویرایشگر گرافیک کاملا بهبود یافته است که می توانید از آن برای طراحی و ساخت آرم، تبلیغات و وب سایت ها استفاده کنید.

نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite نرم افزاری کاملا حرفه ای برای طراحی گرافیکی است. شما با استفاده از این نرم افزار می توانید وکتور را طراحی کنید یا به صورت کاملا حرفه ای صفحه بندی را انجام دهید. طراحی چند بعدی و ابزاری مسیریابی این نرم افزار برای طراحی بسیار کار آمد هستند. قابلیت های ویرایش عکس این نرم افزار و ابزار طراحی وب سایت آن در نوع خود بی نظیر می باشند. با استفاده از CorelDRAW Graphics Suite و امکانات منحصر به فرد آن برای ویرایش تصاویر و کار با فونت ها، ابزار حرفه ای طراحی گرافیکی و طراحی سایت آن می توانید خلاقیت خود را در زمینه طراحی افزایش دهید.

علاوه بر این، نرم افزار CorelDRAW Graphics Suite شامل مجموعه ای از محصولات Corel می باشد. این بسته نرم افزاری شامل سه برنامه اصلی Corel PHOTO-PAINT ،Corel CONNECT, Corel CAPTURE, Corel Font Manager می باشد.

سیستم مورد نیاز

Microsoft Windows 10, Windows 8.1 or Windows 7, in 32-bit or 64-bit, all with latest Updates and Service Pack
Intel Core i3/5/7 or AMD Athlon 64
۲ GB RAM
۱ GB hard disk space
Multi-touch screen, mouse or tablet
۱۲۸۰ x 720 screen resolution at 100% (96 dpi)
Microsoft Internet Explorer 11 or higher
Microsoft .Net Framework 4.6

DVD drive (required for box installation)

راهنمای نصب

۱) ابتدا مطمئن باشید اینترنت شما به صورت کامل قطع می باشد.

۲) سپس اقدام به نصب کنید.

۳) حال محتوای پوشه Crack را در آدرس زیر کپی نمایید تا نرم افزار فعال سازی شود.

C:/Program Files/Corel/PASMUtility/v1

۴) نرم افزار را در فایروال قرار دهید و اینترنت خود را متصل کرده و از نرم افزار استفاده کنید.

مطالعه بیشتر